O naszej szkole

Szkołę prowadzi Katarzyna Karlak, magister filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Ruhr Universität Bochum (Niemcy).

Nauczyciel języka angielskiego z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w krakowskich szkołach językowych i uczelniach wyższych (m.in. AGH, Politechnika Krakowska, Akademia Krakowska), wieloletni dyrektor metodyczny jednej z największych szkół językowych w Krakowie, przez kilka lat trener w British Council (seria warsztatów dla nauczycieli języka angielskiego w największych miastach w Polsce).

Pasjonat nauczania języka angielskiego, nieustannie doskonalący swój warsztat poprzez udział w szkoleniach i warsztatach metodycznych (m. in. w 2008 r. wybrana, by reprezentować Polskę na międzynarodowej konferencji w Moskwie) i dbający o rozwój swojej kadry. Od 2014 r. zdobyte doświadczenie i kwalifikacje wykorzystuje organizując kursy języka angielskiego, od 2020 r. również w środowisku online.

Dlaczego my?

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO